Güren Metal, 2000 yılından bu yana 304 kalite Paslanmaz Çelik hammadde kullanarak otel ve restoranlarda yer alan açık büfe ve hazırlık ekipmanlarında üretici firmadır.
Sektörde yer alan ‘farklılık’ ihtiyacı doğrultusunda üretici firma olmanın avantajını rahatlıkla kullanabilen Güren Metal, sizlerin özel isteği doğrultusunda istenilen ebat ve modellerde de çalışma yaparak ‘Butik Üretici ’ olma özelliğine sahiptir. Üretimini yaptığı stantları ‘demonte’ olacak şekilde dizayn ederek taşıma kolaylığı ve gerektiğinde model/sunum değişikliğinin de uygulanabilir olmasına olanak sağlar.
Modellerinde 3 ayrı seriye (Class, Elegance, Nostalji ) sahip olan ve gelen talepler doğrultusunda ürün gamını her gün yenileyen-büyüten firmamız, Çelik-Cam ve Çelik-Ahşap birleşimlerini de konseptine ekleyerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.Class serimiz altın renginde, Elegance serimiz parlak görünümlüdür ve ayrıca Nostalji serimiz, parmak izi ve çizilmelere karşı dayanıklı olması ve gümüş görünümlü olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir.

  

REFREANSLARIMIZ