Sitenin Mülkiyeti; Kullanım Kurallarının Kabulü Bu Kullanım Kuralları, www.gurenonline.com (https://www.gurenonline.com) adresinde bulunan Güren Online web Sitesi ve bağlı kuruluşlarının cep telefonları ve çeşitli ortamlar da dahil olmak üzere tüm Siteleri ve uygulamaları için geçerlidir. (birlikte "Site " olarak anılacaktır ). Site, GÜREN METAL TUR.TAŞ.İNŞ.SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ (birlikte "Güren" olarak anılacaktır) tarafından işletilmektedir. SİTEYİ KULLANMAKLA, BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTASINIZ.

Güren, kendi inisiyatifine bağlı olarak bu Kullanım Koşulları üzerinde dilediği zaman değiştirme, tadil etme, ekleme veya çıkarma hakkını saklı tutar. Bu Kullanım Koşullarını değişikliklere karşı düzenli olarak kontrol etme sorumluluğu size aittir. Değişikliklerin yayınlanmasından sonra Site'yi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Kullanım Koşulları'na uyduğunuz sürece, Güren, kişisel, münhasır olmayan, devredilebilir olmayan ve sınırlı bir ayrıcalık olan Site'ye girme ve kullanma hakkını size vermektedir. İçerik ve Telif Hakkı Uyarısı Site'de yer alan her türlü metin, grafik, kullanıcı arabirimi, görsel arabirim, fotoğraf, ticari marka, logo, ses, müzik, artwork ve bilgisayar kodunun (bundan sonra "İçerik" olarak anılacaktır) mülkiyeti, kontrolü veya lisansı, söz konusu içeriğin tasarımı, yapısı, seçimi, koordinasyonu, ifadesi, "görünüm ve yapısı" düzenlemesi dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Güren'ye veya Güren'yle ilgili malzemelerin lisansını veren üçüncü şahıslara aittir ve ticari takdim şekli, telif hakkı, patent ve ticari marka kanunları, çeşitli diğer fikri mülkiyet hakları ve rekabet yasaları ile korunmaktadır. Bu Kullanım Kuralları'nda aksi açıkça belirtilmediği sürece, Site'nin hiçbir kısmı ve hiçbir İçeriği Güren'nin önceden açık onayı olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, gösterilemez, sergilenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, herhangi bir şekilde başka bir bilgisayar, sunucu Web Sitesi, diğer yayın ve dağıtım ortamına herhangi bir ticari girişim için iletilemez veya dağıtılamaz.

Sitenin Kullanımı Site'nin herhangi bir kısmına veya herhangi bir içeriğine erişmek, elde etmek, kopyalamak veya izlemek için Site'nin veya herhangi bir İçeriğin navigasyon yapısını, sunumunu herhangi bir şekilde çoğaltmak veya atlamak, Site vasıtasıyla kasıtlı olarak verilmeyen herhangi bir malzeme, doküman veya bilgiyi elde etmek, elde etmeye kalkışmak amacıyla, "deep-link" "page-scrape", "robot", "spider" veya diğer bir otomatik cihaz, program, algoritma, metodoloji, bunlara benzer ya da eşdeğer manuel prosesler kullanamazsınız. Güren bu tür faaliyetleri engelleme hakkını saklı tutar. Site'nin herhangi bir bölümüne Site ile bağlantılı diğer sistem ve ağlara, Güren sunucusuna, Site üzerinde veya Site vasıtasıyla sunulan herhangi bir servise, hacking, şifre "avcılığı" veya diğer meşru olmayan yollarla yetkisiz bir şekilde erişmeye kalkışamazsınız.

Sitenin işleyişini Site'nin başka bir şahıs tarafından güvenli kullanımını etkileyebilecek herhangi bir cihaz, yazılım vb. rutin kullanamazsınız. Site üzerinde veya Site vasıtasıyla ya da Site üzerinden sunulan herhangi bir servis aracılığıyla Güren'ye gönderdiğiniz mesaj veya iletinin kaynağını saklamak amacıyla taklit başlıklar veya tanımlayıcılar kullanamazsınız. Başka biri gibi veya başka birini temsil ediyor gibi davranamaz veya başka bir şahıs veya kuruluşu taklit edemezsiniz. Site'yi veya herhangi bir İçeriği kanuni olmayan veya işbu Kullanım Kuralları'nda yasaklanan bir amaç için veya herhangi bir yasa dışı faaliyet amacıyla kullanamazsınız.

Görüşler, Yorumlar, Sunumlar ve Diğer İletiler Görüş, yorum, diğer ileti, fotoğraf ve videolar (bundan sonra "Kullanıcı İçeriği" olarak anılacaktır), verilen Kullanıcı İçeriği iş bu Kullanım Kurallarına ve Yorum Kurallarına uygun olarak sunulduğu takdirde kabul edilmektedir. Site üzerinden sunulan her türlü Kullanıcı İçeriğinin doğru olduğunu, yürürlükteki kanun, yönetmelik, Güren kural veya politikalarının ihlal etmeyeceğini veya ihlalini kolaylaştırmayacağını, telif hakkı, marka, gizlilik ve reklam hakları vb. üçüncü şahıs haklarını ihlal edilmeyeceğini, herhangi bir şahsa veya kuruluşa zarar vermeyeceğini gönderici tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır. Site üzerinden sunulan Kullanıcı İçeriği müstehcen, yakışıksız veya tehditkar lisan ile yazılım virüsleri, siyasi kampanya, ticari teklifler, zincir mektuplar, toplu postalar ve herhangi bir "spam" Kullanıcı İçeriğinden tamamen gönderici sorumludur ve Güren gönderilen Kullanıcı İçeriğine ilişkin hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Kullanıcı İçeriğinden kaynaklanan tüm talep ve sorumluluklara karşı gönderici Güren'yi tazmin etmeyi kabul etmektedir. Kullanıcı İçeriğini izlemediğimizi, ancak bu kuralları, Yorum Kuralları'nı ihlal ettiğine veya başka bir nedenle bizim için, diğer Güren ziyaretçileri veya üçüncü bir şahıs için zararlı olduğuna tamamen kendi inisiyatifimize dayanarak kanaat getirdiğimiz her türlü Kullanıcı İçeriğini inceleme ve kaldırma hakkını saklı tutulmaktadır.

Güren’ye gönderdiğiniz kullanıcı içeriği kullanma, kopyalama, değiştirme, silme, uyarlama, yayınlama, tercüme ettirme, buna dayalı türev eserler oluşturma, satma ve dağıtma hakkını ve söz konusu içeriği size herhangi bir ücret ödemeden dünya genelinde herhangi bir form, ortam veya teknolojiye aktarma hakkını, süresiz, geri dönülemez, telifsiz, devredilebilir bir hak ve lisans olarak vermektesiniz. Bu sebeple, bize lisansını vermek istemediğiniz herhangi bir yorumu, gizli bilgi ve öykü, ürün fikri, bilgisayar kodu ve orijinal artwork gibi şeyleri bize göndermeyiniz. Ayrıca, gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriği ile birlikte verilen ismin kullanma hakkını da Güren'ye vermektesiniz. Kullanıcı İçeriğini göndermek için gerçek e-posta adresinizi vermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz her türlü içerik İnternet kanalıyla yönlendirilecektir ve Kullanıcı İçeriğinin gizliliğine ilişkin herhangi bir beklentinizin olmadığını kabul etmiş olursunuz. Değerlendirmeniz ve yorumunuzla ilgili olarak, Güren ve üçüncü şahıs servis sağlayıcılarının e-posta adresinizi, yorumunuzla ilgili olarak sizinle irtibat kurmak veya diğer idari amaçlar için kullanabileceklerini kabul etmektesiniz, bununla beraber Güren'nin herhangi bir Kullanıcı İçeriğine yanıt verme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Satın Almalar; Diğer Kurallar Yarışmalar, promosyonlar vb. dahil olmak üzere mal veya hizmet alımına ve Site'nin belli kısımlarına ek kurallar uygulanabilir ve Kullanım Kurallarının bir parçası haline gelir. Söz konusu servis veya özelliği kullanmak için reşit olduğunuzun beyan edilmesi dahil olmak üzere, söz konusu ek kurala uymayı kabul etmektesiniz.

İş bu Kullanım Kuralları ve Site'nin belli bir kısmı Site üzerinden ya da Site vasıtasıyla sunulan herhangi bir hizmet için yayınlanmış olması durumunda, Site'nin ilgili kısmının veya spesifik hizmetin kullanımında söz konusu diğer kurallar geçerli olacaktır. Varsa Güren'nin ürün ve hizmetlerine ilişkin yükümlülükleri bu ürün ve hizmetlerin verilmesine ilişkin anlaşmalara tabidir ve bu Site’de yazılı hiçbir şey söz konusu anlaşmaları değiştirici nitelikte değildir. Güren, tek bir ürüne ilişkin büyük siparişler veya birçok ürüne ilişkin büyük siparişler için ek indirim teklif etmemektedir. Güren satın alma miktarlarını sınırlama hakkını saklı tutar.

Güren, Site üzerinde sunulan ürün veya hizmetlerde veya söz konusu ürün ya da hizmetlerin geçerli fiyatlarında dilediği zaman haber vermeden değişiklik yapabilir. Ürünlere ve hizmetlere ilişkin Site üzerindeki malzemeler güncelliğini yitirebilir ve Güren, Site üzerindeki söz konusu ürün ve hizmetlere ilişkin malzemeleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır. Hesaplar, Şifreler ve Güvenlik Site üzerinde veya Site vasıtasıyla sunulan belli özellikler veya hizmetler, bir hesap açmanızı (e-posta ve şifre oluşturmanızı) gerektirmektedir. Şifreniz dahil olmak üzere hesabınızda bulunan bilginin gizliliğini koruma sorumluluğu ve bu bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamamanız halinde hesabınızda gerçekleşen hür türlü faaliyete ilişkin sorumluluk tamamen tarafınıza aittir. Hesabınızın veya şifrenizin her türlü yetkisiz kullanımını ya da diğer güvenlik ihlallerini derhal Güren'ye bildirmeyi kabul etmektesiniz.

Hesap bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlayamamanız sonucunda başka birinin sizin Güren kimliğinizi, e-postanızı, şifre veya hesabınızı kullanması nedeniyle Güren'nin veya Site'nin diğer başka bir kullanıcısı veya ziyaretçisinin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulabilirsiniz. Başka birinin e-postasını, şifresini veya hesabını, söz konusu e-posta, şifre veya hesabın sahibinin açık izni ve onayı olmadan kullanamazsınız. Güren, bu yükümlülüklere uymamanız sonucu ortaya çıkacak hiçbir zarar veya kayıptan sorumlu olamaz ve olmayacaktır. Uyarılar Güren, Site'nin veya Site'nin herhangi bir içeriği, servisi veya özelliğinin hatasız, kesintisiz olacağını ya da herhangi bir kusurun düzeltileceğini, Sitenin tarafınızca kullanımının belirli sonuçlar sağlayacağını vaat etmez. Site ve içeriği "olduğu gibi" ve "olduğu kadarıyla" verilmektedir. Site'de yer alan tüm bilgiler haber vermeden değiştirilebilir. Güren, Site'den indirdiğiniz herhangi bir dosyanın veya diğer verinin virüsler, bulaşıcı veya yok edici özellikler taşımayacağını garanti edemez. Güren, doğruluk, ihlalsizlik, ticarilik ve belli bir amaca uygunluk dahil olmak üzere açık veya gizli her türlü garantiyi reddeder. Güren Sitenin ve/veya herhangi bir Güren hizmetinin tarafınızca kullanımı ile ilgili olarak üçüncü şahısların hal, ihmal ve davranışına ilişkin her türlü sorumluluğu reddeder. Sitenin ve bağlantılı Sitelerin tarafınızca kullanımına ilişkin tüm sorumluluk size aittir. Site veya içeriğiyle ilgili her türlü memnuniyetsizliğe ilişkin olarak yapmanız gereken Site'nin veya söz konusu içeriğin kullanımına son vermektir ki bu da taraflar arasındaki anlaşmanın bir parçasıdır.

Yukarıda yazılanların genelliğine zarar gelmeksizin, Güren her bir ürün tanımının doğruluğu veya eksiksizliğine ilişkin her türlü sorumluluğu reddeder. Tüm ürün tanımları ürünün tedarikçisinden alınmaktadır. Yukarıdaki uyarı sadece herhangi bir yüklenimi yerine getirmeme, hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, işletim veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık, imha, yetkisiz erişim, değişiklik veya kullanım, sözleşme ihlali, haksız fiil, özensizlik veya diğer hukuki sebep sonucu ortaya çıkan kayıp, sorumluluk veya hasarlar için geçerlidir. Bu web Sitesinde gösterilen ürünlerin renkleri mümkün olduğunca doğru gösterilmeye çalışılmaktadır. Bununla beraber, renkler monitörünüze bağlı olduğundan, monitör ekranınızın herhangi bir rengi doğru göstereceği garanti edilememektedir.

Güren dilediği zaman aşağıda sayılan eylemleri haber vermeden yapma hakkına sahiptir: (1) Site veya Site'nin herhangi bir kısmının işletimini veya erişimini herhangi bir sebeple değiştirme, durdurma veya iptal etme; (2) Site'yi veya Site'nin herhangi bir kısmını ve geçerli politika veya kuralları değiştirme; (3) olağan veya olağandışı bakım, hata düzeltimi veya diğer değişiklikleri yapmak için Site veya Site'nin herhangi bir hata düzeltimi veya diğer değişiklikleri yapmak için Site veya Site'nin herhangi bir kısmının işletimine ara verme ve (4) ürünlerin sipariş miktarlarına ilişkin sınırlama ve uygulamalar. Tazminat Güren'yi, memurlarını, müdürlerini, hissedarlarını, çalışanlarını, acentelerini, iştiraklerini ve bağlı kuruluşlarını, Site'nin tarafınızca kullanımı ile ilgili olarak Güren aleyhinde herhangi bir üçüncü şahıs tarafından öne sürülebilecek her türlü talep, zarar, sorumluluk, iddia veya gidere karşı (vekalet ücretleri dahil olmak üzere) muaf tutmayı ve tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.

Kullanım Kurallarının İhlali Site'nin tarafınızca kullanımıyla, herhangi bir soruşturma veya şikayet ile ilgili olaraki Güren'nin hakları veya mülkiyeti ya da Güren müşterileri dahil olmak üzere Site'nin ziyaretçileri, kullanıcılarının hakları ve mülkiyetine zarar verebilecek veya müdahalede bulunabilecek herhangi bir kişiyi tanımlamak, bu kişiyle irtibat kurmak veya aleyhinde yasal işlem başlatmak için bilgi paylaşımının gerekli olduğunu tespit etmemiz halinde, Güren, hakkınızdaki bilgileri (kimlik bilgileriniz dahil olmak üzere) paylaşabilir. Güren, yürürlükteki herhangi bir kanun, yönetmelik, yasal süreç veya resmi talebe uymak için gerekli gördüğü bilgileri paylaşma hakkını saklı tutar. Güren, ayrıca yürürlükteki kanunun bu tür bir paylaşımı gerektirdiğini veya müsaade ettiğini tespit ettiği takdirde, dolandırıcılıktan korunma amacı ile diğer şirket ve kurumlarla bilgi alışverişi dahil olmak üzere bilgilerinizi açıklayabilecektir. Güren'yle Site aracılığıyla, Site üzerinden veya Site vasıtasıyla sunulan herhangi bir hizmet aracılığıyla gönderdiğiniz ileti veya iletişimi Güren'nin saklayabileceğini ve kanunen gerektiği takdirde Güren (i) yasal sürece uymak, (2) işbu Kullanım Kurallarını tatbik etmek, (3) söz konusu verilerin başkalarının haklarını ihlal ettiğine dair iddialara yanıt vermek veya (4) Güren'nin, çalışanlarının, Site'nin kullanıcı ve ziyaretçilerinin ve kamu haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak amacıyla bu tür bir saklama veya paylaşımın gerekli olduğunu düşündüğü takdirde söz konusu verileri paylaşabilir. İşbu Kullanım Kurallarını, Site'nin tarafınızca kullanımı ile ilgili diğer anlaşma veya kuralları ihlal ettiğinizin tespit edilmesi halinde, Güren'nin kendi inisiyatifine dayanarak ve önceden haber vermeden Site'ye erişiminizi iptal edebileceğini ve/veya gelecekte Site'ye erişiminizi engelleyebileceğini kabul etmektesiniz. İşbu Kullanım Kurallarının her türlü ihlalinin kanunsuz ve haksız bir uygulama teşkil edeceğini Güren için telafisi mümkün olmayan zararlara yol uygulama teşkil edeceğini, Güren için telafisi mümkün olmayan zararlara yol açabileceğini kabul etmektesiniz. Güren'nin, kendi inisiyatifine dayanarak ve önceden haber vermeden Site'ye erişiminizi bir nedene dayanarak iptal edebileceğini ve sebeplerin (sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla), (1) kanun icra mercilerinin veya diğer resmi makamların talepleri, (2) tarafınızca yapılan bir talep, (3) Site'nin ya da Site üzerinden veya Site vasıtasıyla sunulan bir hizmetin sonlandırılması veya önemli ölçüde değiştirilmesi veya (4) beklenmedik teknik husus veya problemleri içerebileceğini kabul etmektesiniz.

Güren işbu Kullanım Kurallarının ihlali nedeniyle aleyhinizde herhangi bir yasal işlem başlattığı takdirde Güren, Güren'ye tanınan diğer haklara ek olarak söz konusu işlemin makul vekalet ücretleri ve masraflarını sizden tahsil etmeye yetkilidir ve siz de söz konusu masrafları ödemeyi kabul etmektesiniz. Güren'nin işbu Kullanım Kurallarının ihlali sonucunda Site'ye erişiminizin feshedilmesi nedeniyle tarafınıza veya üçüncü bir şahsa karşı sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz.